Aktualności Nowe!

WIELKI FINAŁ WOŚP

WIELKI FINAŁ WOŚP
Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w gminie Polanów grała przez dwa dni. 13 stycznia, w hali widowisko-sportowej odbył się XI Turniej Piłki Siatkowej Jednostek OSP Powiatu Koszalińskiego. Uczestniczyło w nim siedem drużyn OSP z Będzina, Biesiekierza, Sierakowa, Nacławia, Żydowa, i dwie drużyny Polanowa. Podczas Turnieju przeprowadzono licytację na rzecz 26. Finału WOŚP. Koszulki, kubeczki, bombki i inne gadżety z pamiątkowym nadrukiem rozchodziły się jak ciepłe bułeczki. Tradycyjnie na zakończenie turnieju odbyła się licytacja dużego plakatu na którym wpisali się uczestnicy i goście turnieju. Przepiękny plakat WOŚP przejęła drużyna z OSP Polanów za kwotę 120,00. 
                             Dochód z licytacji wyniósł 1.113,48 zł. 
A oto wyniki Turnieju:
I m-ce – OSP Będzino – Puchar Przew. Rady Powiatu Koszalińskiego   
II m-ce – OSP Polanów - Puchar Burmistrza Polanowa
III m-ce  –  OSP Nacław – Puchar Komendanta PSP w Koszalinie

W niedzielę, 14 stycznia, 51 osób wyposażonych w identyfikatory i kolorowe puszki wyruszyło by kwestować na rzecz 26. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej  Pomocy. Zbiórkę prowadzili wolontariusze ze świetlic w Bożenicach, Chociminie, Garbnie, Gołogórze, Jacinkach, Karsinie, Kościernicy, Krytnie, Nacławiu, Rekowie, Rzeczycy Wlk., Sowinku i Świerczynie oraz wolontariusze ze szkół podstawowych w Bukowie, Żydowie oraz młodzież z  ZSP w Polanowie. W tym roku rekordzistami wśród kwestujących zostali: 
Oliwia Stanisławska – 606,74 zł oraz Julia Popowicz 603,95 zł. 
Ogólnie kwestujący zebrali kwotę 15 017,58zł.

Podsumowując, wpłata  Gminy Polanów na rzecz 26. Finału WOŚP„dla wyrównania szans w leczeniu noworodków” wynosi  16 131,06 zł w tym waluty obce.

Wielkie dzięki wszystkim, za wszystko i jak powiedział Jurek Owsiak „ …. pamiętajcie, że każdy dobry gest, dobre słowo, dobry uczynek może nie natychmiast, może za chwilę, ale na pewno wróci do Was.” 
Się ma  za rok !!!


Galeria zdjęć

O Autorze

Autor artykułu: Celina


OFERTA ZAJĘĆ POPOŁUDNIOWYCH

OFERTA ZAJĘĆ POPOŁUDNIOWYCH

ZAPRASZAMY NA ZAJĘCIAZapraszamy na zajęcia popołudniowe do Polanowskiego Ośrodka Kultury i Sportu.   W tym roku szkolnym nasi instruktorzy prowadzić będą zajęcia:- RYSUNKU I MALARSTWA-ZAJĘCIA MUZYCZNE-CALLANETICS-FITNESS DLA SENIORÓW-FITNESS-TAI CHI-BREAK DANCE-WARSZTATY CERAMIKI-FREESTYLE FOOTBALLPLAN ZAJĘĆ POPOŁUDNIOWYCH DZIEŃ TYGODNIA RODZAJ ZAJĘĆ INSTRUKTOR PROWADZĄCY GODZIN...

Zostaw komentarz