WIELKI FINAŁ WOŚP

WIELKI FINAŁ WOŚP
Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w gminie Polanów grała przez dwa dni. 13 stycznia, w hali widowisko-sportowej odbył się XI Turniej Piłki Siatkowej Jednostek OSP Powiatu Koszalińskiego. Uczestniczyło w nim siedem drużyn OSP z Będzina, Biesiekierza, Sierakowa, Nacławia, Żydowa, i dwie drużyny Polanowa. Podczas Turnieju przeprowadzono licytację na rzecz 26. Finału WOŚP. Koszulki, kubeczki, bombki i inne gadżety z pamiątkowym nadrukiem rozchodziły się jak ciepłe bułeczki. Tradycyjnie na zakończenie turnieju odbyła się licytacja dużego plakatu na którym wpisali się uczestnicy i goście turnieju. Przepiękny plakat WOŚP przejęła drużyna z OSP Polanów za kwotę 120,00. 
                             Dochód z licytacji wyniósł 1.113,48 zł. 
A oto wyniki Turnieju:
I m-ce – OSP Będzino – Puchar Przew. Rady Powiatu Koszalińskiego   
II m-ce – OSP Polanów - Puchar Burmistrza Polanowa
III m-ce  –  OSP Nacław – Puchar Komendanta PSP w Koszalinie

W niedzielę, 14 stycznia, 51 osób wyposażonych w identyfikatory i kolorowe puszki wyruszyło by kwestować na rzecz 26. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej  Pomocy. Zbiórkę prowadzili wolontariusze ze świetlic w Bożenicach, Chociminie, Garbnie, Gołogórze, Jacinkach, Karsinie, Kościernicy, Krytnie, Nacławiu, Rekowie, Rzeczycy Wlk., Sowinku i Świerczynie oraz wolontariusze ze szkół podstawowych w Bukowie, Żydowie oraz młodzież z  ZSP w Polanowie. W tym roku rekordzistami wśród kwestujących zostali: 
Oliwia Stanisławska – 606,74 zł oraz Julia Popowicz 603,95 zł. 
Ogólnie kwestujący zebrali kwotę 15 017,58zł.

Podsumowując, wpłata  Gminy Polanów na rzecz 26. Finału WOŚP„dla wyrównania szans w leczeniu noworodków” wynosi  16 131,06 zł w tym waluty obce.

Wielkie dzięki wszystkim, za wszystko i jak powiedział Jurek Owsiak „ …. pamiętajcie, że każdy dobry gest, dobre słowo, dobry uczynek może nie natychmiast, może za chwilę, ale na pewno wróci do Was.” 
Się ma  za rok !!!


Galeria zdjęć

OFERTA ZAJĘĆ POPOŁUDNIOWYCH

OFERTA ZAJĘĆ POPOŁUDNIOWYCH

ZAPRASZAMY NA ZAJĘCIAZapraszamy na zajęcia popołudniowe do Polanowskiego Ośrodka Kultury i Sportu.   W tym roku szkolnym nasi instruktorzy prowadzić będą zajęcia:- RYSUNKU I MALARSTWA-ZAJĘCIA MUZYCZNE-CALLANETICS-FITNESS DLA SENIORÓW-FITNESS-TAI CHI-BREAK DANCE-WARSZTATY CERAMIKI-FREESTYLE FOOTBALLPLAN ZAJĘĆ POPOŁUDNIOWYCH DZIEŃ TYGODNIA RODZAJ ZAJĘĆ INSTRUKTOR PROWADZĄCY GODZIN...

Zostaw komentarz