EVENT ANIMACYJNY W CETUNIU

EVENT ANIMACYJNY W CETUNIU

EVENT ANIMACYJNY

W  CETUNIU

21 lipca 2017r. na placu przy boisku w Cetuniu odbył się event animacyjny w ramach realizacji projektu pt: „Opracowanie Lokalnego Programu Rewitalizacji dla Miasta i Gminy Polanów na lata 2017-2023”. Realizacją przedsięwzięcia zajęła się Fundacja Nauka dla Środowiska wraz z Polanowskim Ośrodkiem Kultury i Sportu. Mieszkańcy licznie przybyli na miejsce imprezy. W kulminacyjnym momencie imprezy  na placu bawiło się ok. 100 mieszkańców.  Przez cały czas trwania wydarzenia   płonęło ognisko doglądane przez jednego z mieszkańców, przy którym  pieczono kiełbaski .

  Podczas imprezy  przeprowadzono konkursy adresowane do dzieci i dorosłych. W pierwszym konkursie pn. „Gra miejska” zwycięzcami zostali ex aequo: Halina Jeschke, Sylwia Misiak i Hela Jasitczak.  Na placu wyznaczono miejsce gdzie przygotowane były atrakcje dla dzieci. Sprzyjająca pogoda pozwoliła  rozstawić dmuchaną  zjeżdżalnie. Każde dziecko mogło pomalować twarz,  robić  bańkami mydlane oraz  otrzymać zwierzątko lub kwiatka zrobione  z balonów.  Plac nieustająco był oblegany przez licznie zgromadzone dzieci. Dorośli też mogli  znaleźli coś dla siebie.  Przez cały czas grała muzyka przy której zgromadzeni mieszkańcy doskonale się bawili.  W zmaganiach konkursu pn. „Wyścigi narciarskie” laureatami zostały pary: I m-ce Wiktor Pietrzak i Kacper Reszko; II m-ce Gabrysia Wilamowska i Zuzia Piątak;  III m-ce Tadek Stec i Filip Sawicki .

Natomiast w konkursie pn. „Herbatka z mumią” zdobywcami nagród zostali:

I m-ce rodzina Prorok; II m-ce rodzina Misiak; III m-ce rodzina Stec.

 Po każdym  przeprowadzonym  konkursie i  wyłonieniu  laureatów wręczano nagrody.

 Późnym wieczorem  odbyła się  zabawa taneczna dla dorosłych.

Dziękujemy mieszkańcom za liczne przybycie.

 Dziękujemy mieszkańcom za liczne przybycie.

 


Galeria zdjęć

EVENT ANIMACYJNY W RZECZYCY WIELKIEJ

EVENT ANIMACYJNY W RZECZYCY WIELKIEJ

EVENT ANIMACYJNY W  RZECZYCY WIELKIEJ 01 lipca 2017r. na placu przy świetlicy w Rzeczycy Wielkiej odbył się event animacyjny w ramach realizacji projektu pt: „Opracowanie Lokalnego Programu Rewitalizacji dla Miasta i Gminy Polanów na lata 2017-2023”. Realizacją przedsięwzięcia zajęła się Fundacja Nauka dla Środowiska wraz z Polanowskim Ośrodkiem Kultury i Sportu. Pomimo  niesprzyjających warunków  pogodowych  mieszk...

Zostaw komentarz