Aktualności Nowe!

XI TURNIEJ BILARDOWY W POLANOWIE

XI TURNIEJ BILARDOWY W POLANOWIE

W dniu 26 stycznia 2018r. tradycyjnie w barze u pana Jana Drewli w Polanowie odbył się XI Turniej Bilardowy. Turniej był otwarty dla wszystkich, którzy zgłosili chęć uczestnictwa. Na starcie stanęło 14 zawodników, pośród których byli: Kaszubowski Adrian, Roman Hubert,  Siwiecki Krzysztof, Wrona Adrian,  Nowak Karol, Rajkowski Eryk, Puchala Dawid,  Domański Piotr, Roman Wojtek, Czachowski Jarosław, Cznadel Sebastian, Zasada Robert, Płatek Mateusz oraz Odoliński Patryk.

            Zawodnicy rozgrywający pojedynki zobowiązani byli do przestrzegania ustalonych zasad. Runda zasadnicza rozgrywana była poprzez ustalenie graczy w wyniku losowania. Wszystkie partie rozgrywane były do dwóch wygranych meczy. Wyłonionych 7 uczestników walczyło dalej w partiach. Łącznie rozegrano 15 meczy.

       Wyniki Finału:

Siwiecki Krzysztof – Domański Piotr – 2:0

Domański Piotr – Nowak Karol – 2:0

Siwiecki Krzysztof – Wrona Adrian – 2:0

Nowak Karol – Wrona Adrian-0:2

XI Turniej Bilardowy wygrali:

1 miejsce  -  Siwiecki Krzysztof

2 miejsce  Wrona Adrian

3 miejsce  -  Domański Piotr

Tegorocznym zawodom towarzyszyły zagadki i pytania dotyczące bilarda oraz zawodów rozegranych do tej pory w Polanowie – poprawne odpowiedzi były nagradzane drobnymi upominkami ufundowanymi przez organizatorów.

Organizacja już jedenastych zwodów jest inicjatywą kilku osób, mającą na celu rekreację, dobrą zabawę jak i podnoszenie własnych umiejętności gry w bilarda przez jego uczestników. Turniej nie odbyłby się oczywiście bez wsparcie Polanowskiego Ośrodka Kultury i Sportu w Polanowie, który ufundował puchary dla zwycięzców turnieju oraz zapewnił upominki tj. koszulki, kalendarze, plecak, itd.

 


Galeria zdjęć

O Autorze

Autor artykułu: Celina


ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU „TRADYCYJNA PALMA WIELKANOCNA”

ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU „TRADYCYJNA PALMA WIELKANOCNA”

PROTOKÓŁ Z ROZSTRZYGNIĘCIA KONKURSU „TRADYCYJNA PALMA WIELKANOCNA”W dniu 21.03.2018 r. został rozstrzygnięty konkurs plastyczny „TRADYCYJNA PALMA WIELKANOCNA”. Na konkurs wpłynęło 37 palm, w tym 5 nie spełniło warunków konkursu. Palmy były uplecione ze sztucznych kwiatów, nie mieściły się w kategoriach wiekowych, były nieopisane. Komisja w składzie: Ewa Szewczyk – Polanowski Ośrodek Kultury i Sportu Anna Sznyter – Polanowski Ośr...

Zostaw komentarz