Aktualności Nowe!

DZIEŃ KOBIET 2018R.

DZIEŃ KOBIET 2018R.

 W piątkowy wieczór Dom Kultury w Polanowie, wypełnił się po brzegi mieszkankami całej gminy. Wszystko to za sprawą organizowanego w tym dniu Koncertu oraz występu Kabaretowego dla Pań z okazji uczczenia ich święta.

Wieczór rozpoczął się występem zespołu „Nastrojeni”, porywając Panie do wspólnych śpiewów i zabaw w rytmach popularnych  polskich jak i zagranicznych utworów. 

Głośne salwy śmiechu, burza oklasków i rozbawiona publiczność, podczas  występu  Kabareciarza Szymona Łątkowskiego mogłyby w zupełności wystarczyć do opisu bardzo udanego wieczoru. Komik nie oszczędzając żadnego ze stereotypów i niezwykle celnie obrazując nasze „polskie” cechy narodowe, zaprezentowała swój program, w którym znalazł się m.in.: skecz o emerycie wracającym z sanatorium, kolejce do lekarza, jak i przeurocza „Halinka”, która rozbawiła publiczność do łez, a kolejne numery kabaretu przeplatane wątkami politycznymi odpowiednio łączyły się w pewną niepowtarzalną całość.

Nie zabrakło także serdecznych życzeń dla wszystkich przybyłych pań. Miła atmosfera, jaka panowała podczas koncertu, pozwoliła mieszkankom gminy na oderwanie się od codziennych trosk i obowiązków. 


Galeria zdjęć

O Autorze

Autor artykułu: Celina


ROZSTRZYGNIĘCIE HALOWEGO TURNIEJU AMATORSKIEJ LIGI PIŁKI SIATKOWEJ O PUCHAR DYREKTORA POKiS 2018R.

ROZSTRZYGNIĘCIE HALOWEGO TURNIEJU AMATORSKIEJ LIGI PIŁKI SIATKOWEJ O PUCHAR DYREKTORA POKiS 2018R.

HALOWY TURNIEJ  AMATORSKIEJ LIGI PIŁKI SIATKOWEJO PUCHAR DYREKTORA POKiS 10 marca 2018 r. w Hali Widowiskowo Sportowej w Polanowie zakończył się Halowy Turniej  Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej o Puchar Dyrektora POKiS. W  turnieju wzięły udział cztery  drużyny: MOW POLANÓW, SAMI SWOI, SENIORZY oraz DRUŻYNA Z SOWINKA. Finałowe rozgrywki wyłoniły zwycięzców i kolejne miejsca: I m-ce   SENIORZY ZDOBY...

Zostaw komentarz