Aktualności Nowe!

II ULTRA MARATON KOLARSKI „TOUR DE POMORZE"

II ULTRA MARATON KOLARSKI „TOUR DE POMORZE"

 II Ultramaraton kolarski „Tour De PoMorze 700 km Non Stop"


W sobotę 28 lipca 2017r. wyruszył ze Świnoujścia II Ultramaraton kolarski „Tour De PoMorze 700 km Non Stop". Trasa, którą mieli do pokonania uczestnicy to jedna z najtrudniejszych tras kolarskich, która prowadzi ze Świnoujścia po trasie okrężnej do Świnoujścia przez: m.in.: Międzyzdroje – Kołobrzeg – Koszalin – Darłowo – Polanów – Szczecinek – Choszczno – Szczecin. Uczestnicy, aby ukończyć maraton musieli w ciągu 50 godz. pokonać całą trasę liczącą 700 km. W Ultramaratonie brało udział łącznie 145 uczestników  w kategoriach SOLO oraz OPEN. 13 uczestnikom niestety nie udało się ukończyć Maratonu.

Spośród wszystkich najlepsze czasy uzyskali:

I miejsce z wynikiem 23:58:00 w kat. SOLO  zdobył z numerem 211 Mateusz Ostapczuk, tym samym pobijając rekord z ubiegłego roku.

II miejsce z wynikiem 24:19:47 w kat. SOLO zdobył z numerem 204 Kosma Szafraniak.

III miejsce z wynikiem 25:38:33, również w kategorii SOLO uzyskał z numerem 226 Adam Kałużny.
Galeria zdjęć

O Autorze

Autor artykułu: Celina


SOBÓTKA NAD ZALEWEM 2017R.

SOBÓTKA NAD ZALEWEM 2017R.

24 czerwca nad Zalewem Polanowskim tradycyjnie już odbyły się obchody Nocy Świętojańskiej. Tym razem impreza przebiegała pod hasłem „ Sobótkowe prezentacje zespołów, kapel oraz twórców ludowych”. Na plenerowej scenie zaprezentowały swój dorobek artystyczny zespoły folklorystyczne. Zebrana publiczność miała niebywałą ucztę kulturalną dla ucha i oka. Barwne i rozśpiewane kapele wirowały na scenie w kolorowych strojach i wykonywały znane l...

Zostaw komentarz