Aktualności

Aktualności
I Bieg z flagą
17.04.2019, dodane przez: Celina

Burmistrz Polanowa, Polanowski Ośrodek Kultury i Sportu oraz Zespół Szkół Publicznych w Polanowie zapraszają wszystkie chętne dzieci i dorosłych do udziału w I Biegu z flagą. Biego organizowany jest z okazji Narodowego Święta Flagi.

Koncert "Rok Moniuszkowski"
12.04.2019, dodane przez: Celina
Polanowski Ośrodek Kultury i Sportu z okazjii 200. setnej rocznicy urodzin Stanisława Moniuszki zaprasza wszystkich mieszkańców gminy Polanów na koncert Moniuszkowski, który odbędzie się 1 maja 2019r. o godz. 18:00.
Jarmark Wielkanocny 2019r.
08.04.2019, dodane przez: Celina

Palmy, pisanki, zajączki, przepiękne dekoracje Wielkanocne – to wszystko można było nabyć na polanowskim Jarmarku Wielkanocnym, który odbył się w minioną sobotę.

8 marca dom kultury został opanowany przez kobiety. A stało się tak za sprawą Dnia Kobiet,  z okazji którego został zorganizowany koncert pt. „Brunetki, blondynki…” w wykonaniu zespołu Artes Ensemble.

10 marca 2018 r. w Hali Widowiskowo Sportowej w Polanowie zakończył się Halowy Turniej  Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej o Puchar Dyrektora POKiS.

Podczas tegorocznych zawodów Breakdance przedstawicielki z gminy Polanów osiągnęły bardzo wysokie stanowiska na podium. Martyna Przednówek z Rzeczycy Wielkiej została wicemistrzynią Pomorza break Dance, pokonała prawie 40 zawodniczek w kategorii dziewczyny-bgirl do lat 13, 3 miejsce w tej samej kategorii  wywalczyła Nikola Mazur z Polanowa, 1 miejsce w kat. do lat 16 dziewczyny-bgirl zdobyła Oliwia Kij z Nacławia. Wielkie GRATULACJE!!

Tradycją Polanowskiego Ośrodka Kultury i Sportu jest coroczny Międzyszkolny Przegląd Jasełek przygotowywany przez uczniów placówek oświatowo wychowawczych z terenu gminy Polanów.
Karnawał to szalona, pełna wrażeń, kolorów i zabaw tradycja, nie tylko dla dorosłych, ale również dla dzieci, dostarcza im wielu przeżyć i radości.