• ul. Polna 4
    76-010 Polanów
  • tel. 94 31 88 229
    pokis@polanow.pl
Polanów logo Gmina Polanów

Rodzinny Rajd Rowerowy "POLANOWSKA RAJZA" !!!

29.08.2019, dodane przez: Celina

W miniony weekend ruszyła pierwsza edycja "Polanowskiej Rajzy”, w ramach której na terenie naszej gminy odbył się „Rodzinny Rajd Rowerowy".

 

Podczas edycji "Polanowskiej Rajzy”, na terenie naszej gminy będą organizowane otwarte, plenerowe, rodzinne imprezy o charakterze sportowo-rekreacyjnym. Ich celem jest popularyzacja sportu i turystyki rowerowej oraz pieszej, propagowanie zdrowego stylu życia oraz aktywnego spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu, jak również promocja walorów turystycznych gminy.

Rodzinny  Rajd Rowerowy, który odbył się 24 sierpnia to przede wszystkim wspaniałe przeżycia sportowe i turystyczne. Rajd wiódł  malowniczą i ciekawą trasą, dostosowaną do różnych możliwości uczestników.

Podczas imprezy odbyły się również konkursy związane z bezpieczną jazda na rowerze, w których nagrodzono wszystkich uczestników imprezy.

 
Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom imprezy, Nadleśnictwu Polanów za pomoc w zorganizowaniu ogniska oraz Panu Marcinowi Golik za udostępnienie fotorelacji.

Autor zdjęć: M. Golik
C. Adamska
powrót
Polityka prywatności  |  © Polanowski Ośrodek Kultury i Sportu. Wykonanie: Strony internetowe Słupsk