pokis@polanow.pl
Polanów logo Gmina Polanów

ZAWODNICZKI Z GMINY POLANÓW NA PODIUM

09.03.2019, dodane przez: Celina

Podczas tegorocznych zawodów Breakdance przedstawicielki z gminy Polanów osiągnęły bardzo wysokie stanowiska na podium. Martyna Przednówek z Rzeczycy Wielkiej została wicemistrzynią Pomorza break Dance, pokonała prawie 40 zawodniczek w kategorii dziewczyny-bgirl do lat 13, 3 miejsce w tej samej kategorii  wywalczyła Nikola Mazur z Polanowa, 1 miejsce w kat. do lat 16 dziewczyny-bgirl zdobyła Oliwia Kij z Nacławia. Wielkie GRATULACJE!!

Po raz ósmy odbyły się w Darłowie Mistrzostwa Pomorza Breakdance!

Frekwencja przerosła oczekiwania organizatorów, śmiało można powiedzieć, że to jedna

z największych imprez tego typu w Polsce, przyciągnęła aż 170 zawodników breakdance.

Poziom solistów był bardzo wysoki, wręcz zaskakujący. Jury w składzie: bboy Rene One-Mogilno, bboy Grzybek-Koszalin, bboy Stolica-Szczecin oraz inicjator, prowadzący turniej Marcin Grzybowski Cinek – NASA mieli pełne ręce pracy, ale jak sami twierdzą – bardzo przyjemnej pracy, ponieważ to co zobaczyli podczas tej edycji turnieju po raz kolejny utwierdziło ich

o ogromnej wartości, jaką daje ta wyjątkowa pasja do tańca, jak integruje młodsze i starsze pokolenia tancerzy. Całość dopełnił DJ Lesio z Koszalina, który podgrzewał atmosferę „tłustymi” bitami. Dziękujemy wszystkim uczestnikom oraz ludziom zaangażowanym w tą wyjątkową imprezę i zapraszamy za rok.