• ul. Polna 4
    76-010 Polanów
  • tel. 94 31 88 229
    pokis@polanow.pl
Polanów logo Gmina Polanów

Aktualności

Aktualności
NOC ŚWIĘTOJAŃSKA W POLANOWIE
24.06.2019, dodane przez: Celina
Noc Świętojańska w Polanowie już po raz trzeci przybrała formułę Sobótkowych Prezentacji Zespołów, Kapel oraz Twórców Ludowych Powiatu Koszalińskiego. Tegoroczny przegląd zgromadził na scenie 20 zespołów. Barwne i rozśpiewane zespoły wirowały na scenie w kolorowych strojach i wykonały bardziej lub mniej znane piosenki zachęcając wszystkich do wspólnego biesiadowania. Gościem specjalnym był zespół „Paradne Gosposie” z Kasinki Małej w powiecie limanowskim.
czytaj więcej
Aktualności
I PRZEGLĄD PIOSENKI EKOLOGICZNEJ
07.06.2019, dodane przez: Celina

Propagowanie kultury muzycznej w oparciu o ekologię, taka idea przyświecała I PRZEGLĄDOWI PIOSENKI EKOLOGICZNEJ. Dziś w Warblewskim Dworze prezentowały się w repertuarze piosenek o tematyce ekologicznej dzieci oraz młodzież z gminy Polanów.

czytaj więcej
Aktualności
Dzień Dziecka 2019r.
04.06.2019, dodane przez: Celina
Dzień Dziecka – najpopularniejsze i najradośniejsze święto, jakże wyczekiwane z utęsknieniem przez nasze pociechy. 1 czerwca w naszej gminie zorganizowano dla dzieci radosną niespodziankę. 
czytaj więcej
Aktualności
Polanowski Styl V
13.05.2019, dodane przez: Celina

Już po raz piąty 11.05.2019r. w Polanowskim Ośrodku Kultury i Sportu rozbrzmiewały dźwięki muzyki Dj. Lesia. A wszystko to za sprawą kolejnej edycji turnieju Breakdance „POLANOWSKI STYL V”.

czytaj więcej
Aktualności
Majówka Polanów 2019r.
06.05.2019, dodane przez: Celina

     Długi majowy weekend już za nami. Tegoroczna rodzinna majówka była imprezą dla wszystkich  – małych i dużych mieszkańców naszej gminy, ale nie tylko. Kultura, sport i zabawa towarzyszyły nam przez kilka ostatnich dni co sprawiło, że nie było czasu na nudę. Pomimo niesprzyjającej aury codziennie czekało na nas mnóstwo atrakcji i emocji.

 
czytaj więcej
Aktualności
Jarmark Wielkanocny 2019r.
08.04.2019, dodane przez: Celina

       Palmy, pisanki, zajączki, przepiękne dekoracje Wielkanocne – to wszystko można było nabyć na polanowskim Jarmarku Wielkanocnym, który odbył się w minioną sobotę.

 

czytaj więcej
Aktualności
Dzień Kobiet 2019
18.03.2019, dodane przez: admin
8 marca dom kultury został opanowany przez kobiety. A stało się tak za sprawą Dnia Kobiet,  z okazji którego został zorganizowany koncert pt. „Brunetki, blondynki…” w wykonaniu zespołu Artes Ensemble.
czytaj więcej
Aktualności
Halowy Turniej Piłki Siatkowej
10.03.2019, dodane przez: Celina

 10 marca 2018 r. w Hali Widowiskowo Sportowej w Polanowie zakończył się Halowy Turniej  Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej o Puchar Dyrektora POKiS.

czytaj więcej
Aktualności
ZAWODNICZKI Z GMINY POLANÓW NA PODIUM
09.03.2019, dodane przez: Celina

Podczas tegorocznych zawodów Breakdance przedstawicielki z gminy Polanów osiągnęły bardzo wysokie stanowiska na podium. Martyna Przednówek z Rzeczycy Wielkiej została wicemistrzynią Pomorza break Dance, pokonała prawie 40 zawodniczek w kategorii dziewczyny-bgirl do lat 13, 3 miejsce w tej samej kategorii  wywalczyła Nikola Mazur z Polanowa, 1 miejsce w kat. do lat 16 dziewczyny-bgirl zdobyła Oliwia Kij z Nacławia. Wielkie GRATULACJE!!

czytaj więcej
Aktualności
Międzyszkolny przegląd jasełek 2018
04.03.2019, dodane przez: admin
Tradycją Polanowskiego Ośrodka Kultury i Sportu jest coroczny Międzyszkolny Przegląd Jasełek przygotowywany przez uczniów placówek oświatowo wychowawczych z terenu gminy Polanów.
czytaj więcej
Polityka prywatności  |  © Polanowski Ośrodek Kultury i Sportu. Wykonanie: Strony internetowe Słupsk