• ul. Polna 4
    76-010 Polanów
  • tel. 94 31 88 229
    pokis@polanow.pl
Polanów logo Gmina Polanów

Aktualności

Aktualności
Zlot Motocykli "Nad Zalewem"
17.07.2019, dodane przez: Celina
czytaj więcej
Aktualności
Tour De Pomorze - III Ultramaraton Kolarski
16.07.2019, dodane przez: Celina

III Edycja Ultramaratonu Kolarskiego Tour De Pomorze rusza już 27 lipca 2019.
W naszym mieście zostanie ulokowany jeden z PUNKTÓW KONTROLNYCH!!!

 
czytaj więcej
Aktualności
„Na wsi najlepiej”
09.07.2019, dodane przez: Celina

Poszukiwane dobre praktyki oferty turystycznej na polskiej wsi – rusza konkurs „Na wsi najlepiej”Rozpoczyna się konkurs Polskiej Organizacji Turystycznej, który ma wyłonić dwanaście najlepszych atrakcji turystyki wiejskiej w Polsce. Ubiegłoroczna edycja cieszyła się dużym powodzeniem, a wyłonieni laureaci oraz zgłoszone kandydatury jasno wskazały, że w polskiej wsi tkwi szeroki potencjał turystyczny.

 
czytaj więcej
Aktualności
Konkurs plastyczny „Od ziarenka do bochenka”
28.06.2019, dodane przez: Celina
Konkurs plastyczny „Od ziarenka do bochenka” organizowany jest  przez Powiat Koszaliński na potrzeby realizacji projektu pn. „Od ziarenka do bochenka” w ramach Planu Działania Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020, Plan operacyjny na lata 2018-2020 .
czytaj więcej
Aktualności
NOC ŚWIĘTOJAŃSKA W POLANOWIE
24.06.2019, dodane przez: Celina
Noc Świętojańska w Polanowie już po raz trzeci przybrała formułę Sobótkowych Prezentacji Zespołów, Kapel oraz Twórców Ludowych Powiatu Koszalińskiego. Tegoroczny przegląd zgromadził na scenie 20 zespołów. Barwne i rozśpiewane zespoły wirowały na scenie w kolorowych strojach i wykonały bardziej lub mniej znane piosenki zachęcając wszystkich do wspólnego biesiadowania. Gościem specjalnym był zespół „Paradne Gosposie” z Kasinki Małej w powiecie limanowskim.
czytaj więcej
Aktualności
I PRZEGLĄD PIOSENKI EKOLOGICZNEJ
07.06.2019, dodane przez: Celina

Propagowanie kultury muzycznej w oparciu o ekologię, taka idea przyświecała I PRZEGLĄDOWI PIOSENKI EKOLOGICZNEJ. Dziś w Warblewskim Dworze prezentowały się w repertuarze piosenek o tematyce ekologicznej dzieci oraz młodzież z gminy Polanów.

czytaj więcej
Aktualności
Dzień Dziecka 2019r.
04.06.2019, dodane przez: Celina
Dzień Dziecka – najpopularniejsze i najradośniejsze święto, jakże wyczekiwane z utęsknieniem przez nasze pociechy. 1 czerwca w naszej gminie zorganizowano dla dzieci radosną niespodziankę. 
czytaj więcej
Aktualności
Polanowski Styl V
13.05.2019, dodane przez: Celina

Już po raz piąty 11.05.2019r. w Polanowskim Ośrodku Kultury i Sportu rozbrzmiewały dźwięki muzyki Dj. Lesia. A wszystko to za sprawą kolejnej edycji turnieju Breakdance „POLANOWSKI STYL V”.

czytaj więcej
Aktualności
Majówka Polanów 2019r.
06.05.2019, dodane przez: Celina

     Długi majowy weekend już za nami. Tegoroczna rodzinna majówka była imprezą dla wszystkich  – małych i dużych mieszkańców naszej gminy, ale nie tylko. Kultura, sport i zabawa towarzyszyły nam przez kilka ostatnich dni co sprawiło, że nie było czasu na nudę. Pomimo niesprzyjającej aury codziennie czekało na nas mnóstwo atrakcji i emocji.

 
czytaj więcej
Polityka prywatności  |  © Polanowski Ośrodek Kultury i Sportu. Wykonanie: Strony internetowe Słupsk