• ul. Polna 4
    76-010 Polanów
  • tel. 94 31 88 229
    pokis@polanow.pl
Polanów logo Gmina Polanów

V Zawody Wędkarskie „Nad Stawem”

17.06.2019, dodane przez: Celina

V Zawody Wędkarskie „Nad Stawem”

 

Pierwsze „rybne zmagania” miały miejsce w Jacinkach już pięć  lata temu podczas realizacji projektu „Trzy życzenia dla rybki”. Nikt z nas wtedy nie przypuszczał, że tego typu impreza na stałe wpisze się w kalendarz imprez Sołectwa ... a jednak tak się stało!

W tym roku ( tak samo zresztą jak w ubiegłym ) zawody odbyły się 1 czerwca – w ten sposób mieszkańcy Sołectwa uczcili Dzień Rodziny - Dzień Dziecka, Mamy I Taty w jednym.  W szranki o puchary stanęło 18 osób. W kategorii do lat 18-stu na podium stanęły kobiety, Nela Czarkowska która zajęła I miejsce, Zuzanna Terczyńska – II miejsce i Zuzanna Czajkowska zdobywczyni III miejsca. W kategorii osób dorosłych – pow. lat 18-stu na  I miejscu uplasował się P. Leszek Lemańczyk a tuż za nim P. Witold Walencik i P. Paweł Sobczyński. Dla zdobywców pierwszych miejsc przewidziane były nagrody rzeczowe oraz bony upominkowe ( w związku z tym, że zawody odbyły się w Dniu Dziecka wszystkie osoby łowiące w kat. do lat 18-stu otrzymały nagrody rzeczowe), dla pozostałych uczestników buttony i pamiątkowe dyplomy. Po wręczeniu nagród zarówno zawodnicy jak i kibice uczestniczyli w ognisku.

Dziękujemy serdecznie Panu Zygmuntowi Osadowskiemu,   pod którego czujnym okiem odbyły się już V Zawody Wędkarskie ”Nad Stawem” 

 

 

Autor zdjęć: Wioleta K.
powrót
Polityka prywatności  |  © Polanowski Ośrodek Kultury i Sportu. Wykonanie: Strony internetowe Słupsk