🎉 Święto Miasta i Gminy Polanów🌟

11.06.2024, dodane przez: Celina
🎉 1 czerwca 2024 na Rynku Miejskim odbyły się wielkie obchody Święta Miasta i Gminy Polanów🌟
Obchody obejmowały 👶🎉🎈Gminny Dzień Dziecka, podczas którego dla najmłodszych przygotowaliśmy:
- Gry i zabawy
- Piana Party
- Bańkowie szaleństwa
- Malowanie twarzy
- Konkursy i warsztaty
- Animacje
🎈Ponadto przez cała imprezę dostępna była strefa darmowych dmuchawców, waty cukrowej, popcornu, malowanie buzi i wiele innych atrakcji.
W programie nie zabrakło występów tanecznych przygotowanych przez :
👉 Hoodmood Dance Studio - szkoła tańca i managementu talentówi NASA Szkoła tańca Break Dance oraz występów wokalnych, które wykonały podopieczne Pana Krzysztof Ciuła z Sekcji muzycznej działająca przy POKiS.

🎼Podczas wydarzenia na scenie zaprezentował się młodzieżowy zespół Chikara, który oczarował wszystkich swoim występem. Młodzi artyści pokazali, że mają ogromny talent i pasję do muzyki, a ich energia i zaangażowanie na scenie były naprawdę imponujące.

🎸🎤Gwiazdą wieczoru był zespół Łzy, który przyciągnął tłumy fanów. Ich występ był pełen emocji i niezapomnianych chwil, a przybyła publiczność z ogromną radością wraz z wokalistką śpiewała największe hity zespołu. Łzy udowodniły, że są prawdziwymi mistrzami sceny, a ich koncert z pewnością na długo pozostanie w pamięci wszystkich uczestników wydarzenia.

Po koncertach parkiet do czerwoności rozgrzał DJ Przemowraz ze swoją klubową nutą stworzył niezwykłe widowisko porywające wszystkich do zabawy .

Organizatorzy: Ośrodek Kultury Polanów Gmina Polanów
Sponsorzy: Nadleśnictwo Polanów PGK Koszalin
Autor zdjęć: Kasia Dzierżyńska
powrót
Polityka prywatności  |  © Polanowski Ośrodek Kultury i Sportu. Wykonanie: Strony internetowe Słupsk