Pracownia muzyczna

Pracownia Muzyczna powstała w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie wśród dzieci i młodzieży na muzykowanie. W naszej ofercie znajdują się zajęcia wokalne, instrumentalne oraz umuzykalniające.

Prowadzimy zajęcia zarówno dla dzieci w wieku szkolnym, które dopiero kształtują swoją wrażliwość muzyczną i odkrywają swoje talenty, oraz dla młodzieży, która sama potrafi określić swoje zainteresowania muzyczne i pragnie je rozwijać. Naszym celem jest rozwijanie i kształtowanie pasji muzycznych młodych ludzi oraz dostrzeganie talentów, wspieranie i ukierunkowywanie w rozwoju muzycznym. Stworzenie przyjaznej atmosfery i warunków do obcowania ze sztuką oraz rozwój osobisty każdego ucznia – kształtowanie samodzielności, otwartości, pokonywanie barier i umiejętności radzenia sobie z tremą podczas występów artystycznych
 

Dlaczego warto nas odwiedzić?

Program indywidualnej nauki dostosowujemy do predyspozycji i poziomu wiedzy muzycznej każdego ucznia. Nasza Pracownia Muzyczna jest wyposażona w nowoczesne nagłośnienie i instrumenty elektroniczne, kontrolery, efekty wokalowe i instrumentalne.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą zajęć!
 

Zajęcia w pracowni muzycznej

zAJĘCIA W PRACOWNI MUZYCZNEJ.png


Informacji udziela instruktor:  Krzysztof Ciuła 600-817-830
Polityka prywatności  |  © Polanowski Ośrodek Kultury i Sportu. Wykonanie: Strony internetowe Słupsk