Wernisaż pn.:"Obiektyw-ny Świat Dziecka" 📸

27.05.2024, dodane przez: Celina
W murach Polanowskiego Ośrodka Kultury i Sportu odbyło się nielada wydarzenie, a mowa tu o wernisażu pn.:"Obiektyw-ny Świat Dziecka" 📸
🖼️ Podczas wernisażu zaprezentowane zostały fotografie podopiecznych Towarzystwa Przyjaciół Dzieci w Koszalinie. Eksponowane dzieła zostały przygotowane pod kierunkiem Pana Radosława Koleśnik, który podczas wywiadu na żywo przeprowadzanego przez Dyrektora POKiS opowiedział o etapach realizacji projektu oraz o swojej pasji jaką jest fotografia.

🎖️W trakcie wernisażu dwoje zasłużonych działaczy z gminy Polanów Dyrektor
Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy w Polanowie Pani Monika Jagielska oraz Dyrektor Ośrodek Kultury Polanów Pan Wiesław Lebioda otrzymało Odznakę „Przyjaciel Dziecka. Wyróżnienie przyznało Towarzystwo Przyjaciół Dzieci Oddział Okręgowy w Koszalinie. Składamy serdeczne gratulacje odznaczonym za ogromny wkład i wyjątkową pracę na rzecz dzieci.

Widzowie przybyli na wernisaż mieli również okazję do obejrzenia krótkometrażowych realizacji filmowych przygotowanych przez Pana
Marcin Golik, w których główną rolę odgrywali podopieczni TPD z powiatu Koszalińskiego. Najbardziej radosnym i przyjemnym dla ucha punktem wydarzenia był występ muzyczno wokalny młodych artystów z placówki TPD.

Bardzo dziękujemy całemu sztabowi
Towarzystwo Przyjaciół Dzieci Oddział Okręgowy w Koszalinie na czele z Prezesem Panem Henrykiem Zabrockim oraz Dyrektorem Panem Bartosz Zabrocki za owocną współpracę.
Autor zdjęć: Kasia Dzierzyńska
powrót
Polityka prywatności  |  © Polanowski Ośrodek Kultury i Sportu. Wykonanie: Strony internetowe Słupsk